Opinie o Nas
Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Opinie o FitnessPortal.pl na Opineo.pl

Ranking bieżni 0

W tym wpisie zaprezentujemy Wam ranking bieżni sporządzony przez naszych handlowców, częściowo na bazie wyników sprzedaży, ale także na podstawie własnych doświadczeń i opinii klientów. Oczywiście ze względu na zróżnicowaną specyfikę bieżni, nie można ich wszystkich wrzucić do jednego worka. Ranking zostanie podzielony więc na kilka popularnych przedziałów cenowych. Mamy nadzieje, że owy wpis pomoże Wam w podjęciu decyzji, którą z dostępnych w naszym sklepie bieżni wybrać.

 

Przedział cenowy powyżej 7 000 zł
1 Bieżnia Elektryczna Nautilus T628 Bieżnia Elektryczna Nautilus T628 Zwycięzca rankingu to bieżnia amerykańskiej marki Nautilus. W naszej ofercie i na rynku polskim od niedawna, ale już zdążyła stać się bestsellerem sprzedażowym. Parametry techniczne posiada na najwyższym możliwym poziomie, a dodatkowo ma ciekawie rozwiniętą konsolę z możliwością treningu w trybie tzw. wirtualnej rzeczywistości, której na rynku polskim nie znajdziemy w żadnej innej propozycji. Posiada też lepszy system amortyzacji, niż inne bieżnie dostępne na rynku.
2 Bieżnia Elektryczna Nautilus T626 Bieżnia Elektryczna Nautilus T626 Kolejna propozycja marki Nautilus na podium. Drugie miejsce zawdzięcza nieco słabszemu silnikowi niż produkt z pierwszego miejsca rankingu, jednak jeżeli chodzi o konsolę, to jest równie rozwinięta jak jej wyższy odpowiednik T628. Posiada także między innymi tryb treningu w tzw. wirtualnej rzeczywistości, dobry system amortyzacji i szeroką skalę nachylenia pasa bieżni. Od bieżni znajdującej się w tej tabeli nad nią jest znacznie tańsza, co jest jej dodatkowym atutem.
3 Bieżnia Elektryczna Schwinn 530i Bieżnia Elektryczna Schwinn 530i Bieżnia Schwinn to także przedstawiciel rodziny sprzętów Nautilus. Charakteryzuje się przede wszystkim dobrymi parametrami technicznymi oraz świetnym systemem amortyzacji.
4 Bieżnia inSPORTline inCondi T6000i Bieżnia inSPORTline inCondi T6000i Marka inSPORTline ma swojego przedstawiciela także w tym przedziale cenowym. Bieżnia ta posiada bardzo mocny silnik (4KM), praktycznie niespotykany w tym przedziale cenowym, bardzo dużą wagę maksymalną użytkownika oraz bardzo dużą skalą regulacji nachylenia pasa bieżni (18 stopni). Parametry techniczne to więc zdecydowanie jej mocne strony. Minusów też jest jednak kilka. Porównując do innych bieżni z tego przedziału: mały i tylko podświetlany wyświetlacz, brak platformy zewnętrznej oraz słaby system amortyzacji.

 

Przedział cenowy 5 000 - 7 000 zł
1 Bieżnia inSPORTline inCondi T400i Bieżnia inSPORTline inCondi T400i O mocy tej bieżni stanowi przede wszystkich aż 99 różnorodnych programów treningowych. Marka inSPORTline przyzwyczaiła już także do mocnych silników. Ten model oferuje silnik o mocy stałej 3,5 KM. Dodatkowo szeroki zakres regulacji nachylenia pasa bieżni oraz konsola dająca możliwość treningu z mapami Google stanowią siłę tego modelu.
2 Bieżnia Elektryczna NordicTrack C320i Bieżnia Elektryczna NordicTrack C320i Ta propozycja marki NordicTrack to bestseller sezonu 2015/2016. Mimo, że na rynku pojawiły się już nowsze propozycje marki NordicTrack, to model ten wciąż utrzymuje się w ścisłej czołówce rankingów. Główne jego zalety to dobry silnik, system amortyzacji, kompatybilność z platformą iFIT, duży zakres regulacji nachylenia pasa bieżni oraz komfortowy duży pas. Na koniec nie zapominajmy o bardzo przystępnej cenie.
3 Bieżnia inSPORTline Gilavar Bieżnia inSPORTline Gilavar Na ten model marki inSPORTline warto zwrócić uwagę ze względu na mocny silnik (3,5 KM) oraz szeroki zakres regulacji nachylenia pasa bieżni (0-22%). Podobnie jak model T400i posiada też aż 99 zróżnicowanych programów treningowych.

 

Przedział cenowy 3 500 - 5 000 zł
1 Bieżnia inSPORTline GALLOP II model 2017 Bieżnia inSPORTline GALLOP II model 2017

Model GALLOP w wersji na sezon 2017/2018 posiada wszystko to, co powinna mieć bieżnia w tym przedziale cenowym - mocny silnik 2,5 KM, prędkość do 22 km/h, regulację nachylenia pasa do 12%, dobry system amortyzacji oraz zróżnicowanych 29 programów treningowych.

2 Bieżnia inSPORTline inCondi T70i Bieżnia inSPORTline inCondi T70i Drugą pozycję także zajmuje bieżnia czeskiego producenta inSPORTline. Tak naprawdę obie bieżnie są niemal identyczne, także cenowo. Model posiada mocniejszy silnik niż lider tego rankingu oraz większy zakres regulacji nachylenia pasa, ale za to mniejszą prędkość maksymalną i mniej programów treningowych.
3 Bieżnia HMS BE8510-i  PREMIUM + PAS TELEMETRYCZNY GRATIS! Bieżnia HMS BE8510-i PREMIUM Także bardzo solidna pozycja z silnikiem 3,5 KM, 99 programami treningowymi, szerokim zakres nachylenia pasa oraz prędkością maksymalną 22 km/h. Całość dopełnia integracja z urządzeniami z systemem Android i możliwość uruchomienia treningu z mapami Google. O dopiero 3 miejscu zadecydowała nieco mniejsza liczba sprzedanych sztuk bieżni w minionym sezonie w porównaniu do bieżni inSPORTline.
4 Bieżnia inSPORTline inCondi T60i Bieżnia inSPORTline inCondi T60i To już 3 model marki inSPORTline w tym zestawieniu. 99 programów treningowych, silnik o mocy 2,5 KM, prędkość do 20 km/h oraz 20 stopniowa regulacja kąta nachylenia bieżni także pozwalają na zajęcie miejsca w czołowej 4 tego rankingu.

 

Przedział cenowy 2 000 - 3 500 zł
1 Bieżnia inSPORTline inCondi T40i Bieżnia inSPORTline inCondi T40i Mocny silnik 2,5 KM, prędkość do 16 km/h, 13 programów treningowych, kompatybilność z aplikacją zewnętrzną C2 Treadmill dzięki wbudowanemu modułowi Bluetooth oraz 12 pozycji regulacji nachylenia dają modelowi T40i pierwsze miejsce w tym przedziale cenowym. Tym samym marka inSPORTline ma swojego przedstawiciela na najwyższym stopniu podium w kolejnej kategorii.
2 Bieżnia Sapphire SG-2200T DANCE Bieżnia Sapphire SG-2200T DANCE Najlepszy model w ofercie marki Sapphire. Solidny i bardzo zbliżony do bieżni T40i, także lepiej prezentujący się cenowo. Posiada silnik o mocy stałej 2,5 KM, prędkość do 20 km/h, 29 programów oraz 16 stopniową regulację kąta nachylenia pasa bieżni. O drugim miejscu w rankingu decyduje przede wszystkim mniej rozbudowana konsola. Jeśli jednak zależy Ci przede wszystkim na treningu, a nie na wszelkiego rodzaju urozmaiceniach i rozrywce, to jest to równie dobry wybór.
3  Bieżnia HMS BE4800-i + PAS TELEMETRYCZNY GRATIS! Bieżnia HMS BE4800-i Bieżnie z tego przedziału cenowego są bardzo zbliżone do siebie. Model marki HMS także oferuje silnik o mocy 2,5 KM, 15% zakres regulacji nachylenia pasa, prędkość do 16 km/h, 18 programów treningowych oraz integrację z aplikacją zewnętrzną dzięki połączeniu Bluetooth (po połączeniu możliwy trening z mapami Google).
4 Bieżnia Hertz Fitness  SPEED PRO Bieżnia Hertz Fitness SPEED PRO Model SPEED PRO to kolejna mocna pozycja w ofercie marki HERTZ fitness. Marka to minusowe punkty dostaje właściwie tylko za bycie dosyć nową na rynku. Niemniej jednak dotychczas spotyka się głównie z pozytywnymi opiniami klientów. Model ten jest bardzo mocno wyposażony - w sinik o mocy 3 KM, 99 programów treningowych, regulację pasa w zakresie 20% (niezwykle rzadko spotykaną) czy prędkość maksymalną do 22 km/h. Niestety podobnie jak wszystkie inne produkty tej marki, bieżnia została wyposażona w najprostszy wyświetlacz bez możliwości podłączenia urządzenia mobilnego. Nie posiada także żadnej dedykowanej aplikacji.
5 Bieżnia inSPORTline Akamar Bieżnia inSPORTline Akamar Produkt zajmujący 5 miejsce w tym zestawieniu znacznie odstaje od czołowej czwórki, ale też jest zdecydowanie najtańszy. Kolejna z propozycji marki inSPORTline pochwalić się może silnikiem o mocy 1,5 KM, prędkością maksymalną 16 km/h, 36 programami treningowymi oraz 12 poziomami nachylenia pasa.

 

Przedział cenowy 1 000 - 2 000 zł
1 Bieżnia inSPORTline Sangar Bieżnia inSPORTline Sangar W przedziale cenowym do 2 000 zł ten model marki inSPORTline stanowi wyznacznik jakości. Moc silnika 1,75KM, prędkość do 12 km/h oraz prosty komputer stanowią interesującą propozycję dla początkujących użytkowników.
2 Bieżnia Hertz Fitness HOME Bieżnia Hertz Fitness HOME Bieżnia raczkującej jeszcze marki HERTZ na rynku polskim, znalazła się w tym zestawieniu nie bez powodu. Bieżnia posiada silnik co prawda o mocy ciągłej tylko 1,25 KM, jednak posiada także automatyczną regulację nachylenia pasa bieżni w zakresie aż 0-15%. Jest to skala, której czasem próżno szukać nawet w modelach za kilka tysięcy. Jeśli najważniejsza jest dla Ciebie możliwość treningu w trybie pod górkę oraz aktywizacja mięśni pośladków i ud podczas ćwiczeń, to bieżnię tę powinieneś wybrać bez wahania!
3 Bieżnia HMS BE2235 + PAS TELEMETRYCZNY GRATIS! Bieżnia HMS BE2235 Bieżnia marki HMS nie wyróżnia się żadnym konkretnym parametrem, jednak silnik o mocy 1KM, prędkość maksymalna 13 km/h oraz 3 stopniowa regulacja nachylenia pasa bieżni pozwoliły się uplasować temu modelowi w naszym zestawieniu na 3 miejscu w tym przedziale cenowym.

 

Przedział cenowy 500 - 1 000 zł
1 Bieżnia Magnetyczna HMS B4228 Bieżnia Magnetyczna HMS B4228 Ciekawy design, 8 stopniowa regulacja obciążenia, wytrzymała i stabilna konstrukcja, sensory pomiaru pulsu umieszczone na uchwytach oraz 3 stopniowa regulacja nachylenia pasa bieżni, to atuty, które pozwoliły w naszym rankingu na zajęcie 1 miejsca tej propozycji marki HMS.
 2  Bieżnia  inSPORTline EXCEL RUN Bieżnia inSPORTline EXCEL RUN Bieżnia marki inSPORTline to dobry wybór głównie ze względu na bardzo solidną i wytrzymałą konstrukcję, 8 poziomów regulacji obciążenia oraz 2 stopniową regulację nachylenia pasa bieżni.
3 Bieżnia Magnetyczna inSPORTline SPRYNKL Bieżnia Magnetyczna inSPORTline SPRYNKL Niska cena, jak i solidna konstrukcja oraz możliwość regulacji obciążenia, to jej naprawdę mocne strony i z pewnością dobry wybór dla osób, dla których każde 100 zł zainwestowane w zakup bieżni ma znaczenie. Wśród propozycji z tego przedziału cenowego, jest bieżnią najtańszą.

 

Przedział cenowy 0 - 500 zł
1 Bieżnia Sapphire SG-1500 SOKA Bieżnia Sapphire SG-1500 SOKA Jedyna i bezkonkurencyjna bieżnia mechaniczna dostępna w naszym sklepie w tym przedziale cenowym. Jeśli szukasz najtańszej bieżni, to nie decyduj się na zakup w markecie, zaś wybierz propozycję marki Sapphire.

 

Wyraźnie widać, że wśród najtańszych bieżni na rynku dominują marki Sapphire, HMS oraz inSPORTline. Dodatkowo bieżnie marek inSPORTline oraz HMS całkiem dobrze prezentują się także wśród propozycji z średniej półki cenowej. Z kolei najwyższa półka, nazywana również klasą premium, została już całkowicie zdominowana przez markę Nautilus.

Ciekawi jesteśmy co Wy myślicie o rankingu stworzonym przez naszych sprzedawców - dajcie znać w komentarzach czy pokrywa się on z Waszymi analizami rynku.

Dziękujemy za uwagę i zachęcamy do przeczytania innych wpisów na naszym blogu.

Załoga sklepu FitnessPortal.pl

Masz uwagi do tego wpisu bądź pomysł na kolejne artykuły naszego bloga? Napisz do nas!

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
raty przez internet leasing przez internet
Sklep internetowy od home.pl